| MihaelaMihăiuş a întrebat:

Cum as putea vedea Digi Sport 1 online fara sa descarc ceva? multumesc

Răspuns Câştigător
| Jicarean_Calin_1960 a răspuns:

Www.cooltv.ro cu merge doar cu explorer!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La ei pe site. Vezi direct postul, fara probleme de browser sau alte chestii care le apar alora de folosesc Sopcast, chinezaria aia infecta. Asa ca mergi pe Digi Sport si vei gasi acolo si 1, 2 si 3 online.

| tvonlinerocom a răspuns (pentru anonim_4396):

Posturile TV Digisport 1, 2 si 3 se pot vedea online pe site-ul digisport.ro DOAR daca ai net de la ei si vizionezi online prin reteaua RDS, dar ai si TV cablu de la ei [RCS]. deci, raspunsul tau e ilogic. Vreau sa vad digisport pe net fara sa deschid televizorul si sa dau pe Digisport.
Intrebarea era pentru cei care NU SUNT IN RETEAUA RCS-RDS si vor sa vizioneze Digisport 1, 2, si 3.
Raspunsul meu:
http://tvonline.ro.com - Televiziunea ta digitala
Site pentru PC si Mobil (android si Apple)
Actualizat zilnic, cu program TV pentru aproape fiecare post in parte
Toata grila de programe TV din Romania si nu numai
*functioneaza cu Internet explorer, Sopcast si VLC iar pentru mobil Sopcast si evident o conexiune buna la internet