| Gfffjhg a întrebat:

Cum e sa conduci o masons automata?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Extrem de comod

| Gfffjhg explică:

Scuzati greseala. masina*

| Blueberry8 a răspuns:

Pf.Nu as schimba de la automata la manuala in viata mea laughing. Numai ca este mai "sensibila". Plus ca nu o mai turezi tu cum vrei, ca isi face ea singura treaba.Pleaca singura din panta.E superrrr!

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Naspa. Schimba cand vrea ea, cu dexteritate scazuta, se balbaie cand ai nevoie de frana de motor sau cuplu in viraje.
Doar cutiile automate performante, secventiale, sunt misto la condus, dar performanta oricum se obtine in modul "manual".
Automatele sunt pentru mamicile paralele cu condusul, si pentru invalizi.

| Sofer a răspuns:

Mai comod decat una manuala de apesi toata ziua la ambreiaj laughing)