| Justina a întrebat:

Cum ii cheama pe Ched si pe Zorra in realitate de la sony si steluta ei norocoasa. Dau fundita. Dar pe Luis, cleo, riki, bella, whil si sora lui celo din h2o

Răspuns Câştigător
| Oti a răspuns:

Sti e un motor de cautare.Se numeste Google. Poti cauta intai pe el toate astea si ce nu gasesti sa ne intrebi pe noiwinking
Adica macar faci un efort sa le gasesti sau astepti asa stiitu vorba aia "mura`n gura".
Oricum sa nu zici ca sunt rea, si petru ca e datoria utilizatorilor TPU sa raspunda la intrebari voi raspunde.

Sterling Knight ca Chad Dylan Cooper
Allisyn Ashley Arm ca Zora Lancaster
Cariba Heine:Rikki Chadwick
Angus McLaren:Luis
Phoebe Tonkin:Cleo
Cleo Massey:sora lui cleo[kim]
Indiana Evans:Bella

Hi:*

8 răspunsuri:
| zetmada86 a răspuns:

Incearca sa citesti genericul la final

| lola_2540 a răspuns:

Mai tu stii sa scrii> Ched(chad) Zorra?(zora), riki(rikky) whil(will)? luis?(lewis). si ai gresit categoria? AUTO si MOTO?

| yunnyaaa a răspuns:

Sterling Knight -Chad Dylan Cooper
Allisyn Ashley Arm -Zora Lancaster
Lewis-Angus McLaren
Cleo-Phoebe Tonkin
Rikky-Cariba Heine
Bella-Indiana Evans
Will-Luke Mitchell
Kim-Cleo Massey
Funda?

| PeAcE a răspuns:

Chad Dylan Cooper Grady-Sterling Knight
Zora-Allisyn Ashley Arm

Cleo-Phoebe Tonkin
Riki-Cariba Heine
Bella-Indiana Evans
Luis-Angus McLaren
Kim-Cleo Massey

funda?

| Danitzu a răspuns:

Allisyn Ashley Arm-Zora si Sterling Knight-Chad.
Claire Holt as Emma Gilbert; Phoebe Tonkin as Cleo Sertori; Cariba Heine as Rikki Chadwick; Angus McLaren as Lewis McCartney; Indiana Evans as Isabella "Bella" Hartley; Burgess Abernethy as Zane Bennett; Luke Mitchell as Will Benjamin; Craig Horner as Ash Dove.
le poti gasi si aici http://en.wikipedia.org/wiki/H2O_Just_Add_Water

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe cleo o cheama phoebe tonkin doar atit stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe cleo o cheama phoebe tonkin doar atit stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe Bella o cheama Indiana Evans pe Chad il cheama Sterling knight.Atatastiu