| Ferii a întrebat:

Cum ma pot face un drift-or pro? Am încă o întrebare : Unde pot sa exersez legal în apropiere la Turda (maxim 50km)?
Dau fundă ???? ????

Răspuns Câştigător
| sdws77 a răspuns:

In primul rand, demonstreaza-ti indemanarea in fata unor potentiali sponsori. Daca ai reusit sa-ti faci rost de sponsori, o sa-ti fie mult mai usor sa ajungi la competitii de nivel inalt.

| Ferii explică (pentru sdws77):

Si cum pot sa îmi găsesc un sponsor?

4 răspunsuri:
| sdws77 a răspuns:

Fa un video demonstrativ, apoi distribuie-l potentialilor sponsori. Eu stiu? Poate castigi sponsorizarea vreunui atelier auto samd. Sau chiar sponsorizarea unei companii care nu are neaparat legatura cu masinile sau cu drift-ul. Bafta.

| Ferii explică (pentru sdws77):

Mersii ca m-ai ajutat! Meriți funda!

| sdws77 a răspuns (pentru Ferii):

Nici o problema, oricand.