| kristiMan a întrebat:

Cum pot schimba motorul de la auto la moto

5 răspunsuri:
| cossmy a răspuns:

Urmeaza sa spui ca vrei motor de scuter pe tractor?laughing

| rossi46 a răspuns:

Ba merge sa pui motor de auto pe moto si e foarte simplu. Eu am un pegas 3 sferturi si i-am pus motor de autobuz pe el si merge brici!

| eugem35 a răspuns:

Eu zic sa pui unul de la un avion herculess cu tot cu elice, sa sa strigi" hei amice am motocicleta cu elice"

| Simpatic a răspuns:

Motorul de pe masina sa il pui pe motocicleta? aberatie pe parte mecanica mai mare ca asta nu am auzit,e drept ca poate americanii aia obositi au facut ei vreun chapper in genul asta, dar esti in Romania, aici nu e tara tuturor posibilitatilor! adica u vrei sa pui un motor de dacia 1310 pe un scooter sau cum? ai innebunit.iti dau un alt exemplu, pe ce motocicleta ar merge un motor de 3000 de cm3 care are cateva sute de kg numa motoru'? ganiti ma copii inainte, generatia counter strike, pc-urile va strica mintile!

| GenetiX a răspuns:

Nu se poate, Dexter.
PS: decat daca pui de locomotiva. happy