| CataStefan96 a întrebat:

Cum se pune cureaua de transmisie la un tractoras de tuns iarba? O poza ar fi de ajutor, nu gasesc nicaieri pe internet cum sa fac asta

3 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Din pacate nici cei care ar sti sa iti explice acest lucru nu cred ca ar avea cum sa o faca doar din vorbe fara sa arate si practic asta, nu?
deci da sfatul cu mersul la cineva care se pricepe, la un mecanic, este ce trebuie

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Du l in service auto sa il faca ei

| SuNaM a răspuns:

Zi exact ce model este si te ajut eu. Modelul si motorul imi trebuie.