| an04rei a întrebat:

Cum se pune faza lunga la un malaguti f 12 phantom

Răspuns Câştigător
| KooSs a răspuns:

La acest model nu ai faza lunga care sa o dai de la vreun buton.cu cat accelerezi mai tare becurile vad mai tare asa ca nu ai cei face, asa vad becurile, asa sunt facute din fabrica, mai bine pune-i niste becuri cu halogen ca sa vada mai tare.bafta.funda?

1 răspuns:
| KaPy2 a răspuns:

Ai langa acceleratie un buton care aprinzi farurile in stanga(la cornu celalalt) un buton de faza scurta si faza lunga, puneti si tu halogene si regleazati farurilewinking, funda?