| Alinutz1997 a întrebat:

Cum se seteaza ora ( ceasul ) la acest tip de mp3 player auto?
http://www.bizoo.ro/......4x50w-well

1 răspuns:
| angel74dm a răspuns:

Radioul trebuie să fie oprit.
Apăsaţi şi ţineţi apăsat butonul Sursă, până când apare ceasul.
Dacă acest lucru nu funcționează, atunci porniți radioul, apoi țineți apăsat butonul "Mode", "Function" sau "Audio"...
Utilizaţi săgețile stânga - dreapta sau butonul "Volum" pentru a modifica ora.
După setarea orei, apăsați din nou butonul "Source" (sau "Mode", "Function" sau "Audio") pentru a memora schimbările efectuate.