| Anonimaaaxgar a întrebat:

Cum vi s-a părut la școala de șoferi? Aș vrea mai mult păreri de la fete/femei

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nimic iesit din comun, o scoala ca oricare alta.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Mie ușoară, prietenei mele un calvar a și renunțat

| Lioana a răspuns:

Usoara dar instructorul ma innebunea cu parcarile, ceea ce ma cam plictisea. Voiam sa circul mai mult in trafic.

| Liviu a răspuns:

E ok, doar ca conduci cam putin, mai te uiti dupa femei, mai aproape calci un tigan 2... Mai urci pe borduri, aproape intri in biserici, chestii din astea normale.Mai uiti sa semnalizezi.Astea mi se cam intamplara mie la inceputu orelor.Noroc ca am un instructor laughing vigilent la primele ore ce sa faci, sta ala cu ochii pe tine ca pe butelie. Dupa usor uosr inveti pe rand toate la timpul lor. Dupa ce dai sala o sa aiba pretentii de la tine.Pana atunci, mai faci boacane ca deh, nu le inveti pe toate. Oricum la scoala de soferi te invata cum sa iei permisu, nu cum sa te porti in trafic.

| Yurisa a răspuns:

Tu ești fata care vrea să ia permisul cu șpagă? laughing Vezi că ăla, dacă vrea, poate să te pice și rămâi și fără bani laughing