| anonim_4396 a întrebat:

Cumpar bancheta spate secon-hand pentru modelul suzuki grand vitara xl7 din 2004! sau care ma poate ajuta sa imi zica de la ce modele s-ar mai potrivi

Răspuns Câştigător
| Gheorghe_Samoila_1983 a răspuns:

Salut!
Pune cererea ta pe www.siteauto.ro Operatorii site-lui o vor trimite la toti furnizorii de piese si accesorii auto din baza lor de date. Vei primi oferte direct de la acestia, iar tu o alegi pe cea mai buna.
www.siteauto.ro

4 răspunsuri:
| AutoWMH a răspuns:

200 euro, ti-o pot aduce doar pe baza de comanda, in maxim 7 zile lucratoare

| AutoWMH a răspuns:

Ti-o pot aduce pe baza de comanda. Numai bine

| Chele_Iulian_1995 a răspuns (pentru AutoWMH):

In legatura cu bancheta spate va rog sa sunati la numerele de tel: 0731498034 sau 0720440095 nr. la care va va raspunde un om cu numele Nicolae Stoi -dansul fiind cel care doreste sa cumpaere.Rog sa sunati seara dupa ora 7.
Multumesc anticipat!

| Anonimul000111 a răspuns (pentru AutoWMH):

Buna! as vrea sa fac si eu o comanda! imi poti lasa daca te rog nr tau de telefon sau ma poti contacta la nr 0737697830. mersi!