| anonim_4396 a întrebat:

Cumsa inveti a conduce o masina

Răspuns Câştigător
| renault a răspuns:

Daca esti din tm te pot invata eu.

7 răspunsuri:
cristian
| cristian a răspuns:

Numai cu un instructor auto autorizat si numai dupa ce faci un curs de legislatie in cadrul unei scoli de soferi.

| Ben. a răspuns:

Cu o persoana care stie sa conduca

pupimik
| pupimik a răspuns:

Faci scoala de soferi

auran
| auran a răspuns:

In primul rand cu ajutorul unui instructor, pe un maidan uitat de lume alaturi de cineva care sa de indrume, fara a avea teama sau nebunia aceea de a zbura pentru ca esti la volan (adica fara sa-ti doresti sa fii vitezoman) si plus cateva lucruri de teorie care ar putea sa te ajute ( stiu si eu, treptele de viteza, sau la ce turatie sa dai drumul la ambreiaj in timp ce accelerezi usor). Sunt sigura ca te vei descurca fara probleme.
Mie imi pocnea capul de emotie si concentrare la inceput dar, acum imi place la nebunie sa sofez.
Bafta!

| JayLeno a răspuns:

In mod normal cu un instructor happy

| Adorable3 a răspuns:

Scoala de soferi.straight face

| ramo_4209 a răspuns:

Faci sacoala de soferi