| Whitesnake99 a întrebat:

Cunoaste cineva unde este in Bucuresti o anume spalatorie auto self service "La Carmen" sau ceva de genul? Si scrie si Easy Jet on pe panourile de la boxe, am vazut ca au o spuma foarte groasa, nu ca in alte locuri. Sau daca stiti voi un self service cu spuma foarte groasa ca la o spalatorie obisnuita?

1 răspuns:
| JicaContra a răspuns:

Sigur, acolo si-a pierdut virginitatea prietena ta de la spuma foarte groasa si tu esti DON (cap mafiot) si vrei sa te razbuni... NU? rolling on the floor