| BruNNeTu a întrebat:

Daca ati avea 20.000 Euro ce ati alege intre Audi Q7, Bmw X5, VW Touareg, Range Rover Sport an 2007 moto 2.7 disel?

Răspuns Câştigător
| FemeiaPisică a răspuns:

Eu as alege Bmw X5.

15 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Prietene stii ce costuri presupune intretinerea masinilor mai sus mentionate? Stii cat combustibil mananca fiecare?
Cu 20.000 de euro sa te multumesti cu un Volkswagen passat cu un opel astra, cu un seat leon nu cu BMW, audi...

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Mazda 7

| cristiiiiiii a răspuns:

Dintre cele enumerate de tine as alege Q7 insa daca as avea eu 20.000 de euro mi-as cumpara un ford focus Rs

Eu dupa parerea mea as alege, Audi Q7winking Te sfatuiesc eu! smug

| CristinaForTPU a răspuns:

Bmw x5:X

| cuib a răspuns:

O dacie pauc si multi prieteni in spate big grin

| Stefanuk a răspuns:

VW TOUAREG 6.0 W12 450 CP sau
VW TOUAREG 5.0 V 10 313 CP

| Stefanuk a răspuns:

Da intrebare tu ai 20.000 EURO? eu sincer iti zic ca nu, asa ca nu te mai lauda sau te da mare FRAIERE

| aLLf0roNe a răspuns:

Audi Q7 te sfatuiesc sa-l iei

| BruNNeTu explică:

Eu as alege Range Rover Sport

| Pittini_Naldi_1992 a răspuns:

VW Touareg, pentru ca vw sunt cele mai reusite masini.happy

| kir a răspuns:

Eu te as sfatuisa iti iei Q7-le ca e mai covenabil ce motor are pe ea? Nu il asculta pe unkownn ia-ti ce vrei tu

| Ionelylovely a răspuns:

Bmw X5 happy

| marian3999 a răspuns:

Touareg clar, nu iese in evidenta prea mult, nu o au toti marletii din Romania si e cam cea mai ieftina la intretinere.

| One1 a răspuns:

As alege Bmw x5 e70, insa sub 22. 000euro neinmatriculata nu o gasesti (iar taxa e 2200euro daca e euro4, iar sa fie euro 5 trebuie sa fie Facelift 2010)
-Asa ca aleg Audi Q7 si as incerca sa nu ma grabesc la cumparare sa-l gasesc macar cu kit-ul exterior de S-Line...