| theROOcKsTArr a întrebat:

Range rover sport - de la 48.490 euro sau volkswagen touareg - de la 44.544 euro? de ce?

Răspuns Câştigător
| B27VIP a răspuns:

Touareg este greu, dar se descurca bine pe viraje. Jantele mari nu deranjeaza, dar directia este suparatoare. Ai grija, pentru ca este o masina foarte lata.Capacitatile off-road ale lui Touareg nu sunt nici pe de departe aproapiate de cele ale unui Range Rover sau Land Cruiser, dar sunt totusi impresionante. Interiorul este mare, desi intra doar cinci persoane.La Touareg cel putin motoarele diesel mari iti ofera performantele rivalilor pe benzina cu un consum mult mai redus, dar nu vei intretine foarte usor un astfel de vehicul.Eu personal asi opta pentru asta...http://www.landrover.ro/......_sport.htm
evident nu trebuie sa tii cont de ce spun eu, alegerea este a ta, iar ca sfat ''cat dai atata face''...sa auzim de bine!