| break a întrebat:

Daca beau o bere cat imi iese la aparat? Si poate sa-mi faca ceva de la o bere?

Răspuns Câştigător
| lia a răspuns:

Nu poate sa-ti spuna nimeni cu precizie cat iti iese. Asta depinde de organismul tau. Cum spunea si Alex, daca ai mancat, daca esti obosit, daca este berea ca sa te dregi dupa betie. Si apoi, sa fim seriosi, daca bei o bere, o bei si pe a doua. Cea mai buna solutie in astfel de cazuri, este sa gasesti o fata simpatica care sa-ti sara in ajutor. Pentru ca politisti ingaduitori, daca exista, gasesti doar in rai. Succes!

8 răspunsuri:
| Roby67 a răspuns:

Http://www.abfragen.de/......esund3.asp
Daca nu te descurci spune-mi ce inaltime, greutate si sex ai si fac eu testul pentru tine. Trimite te rog pe Mesaje ca sa vad mai repede.

| dean a răspuns:

Politia romana, cred ca glumesti? Daca Doamne fereste te opreste, si-ti pune fiola, suspendare pe 90 zile, amenda 540 (48h se face pe jumate) pui pe cineva sa conduca, daca vrei sa te distrezi, bafta!

| Alex_7297 a răspuns:

Depinde de organismul tau, cum asimilează băutura, depinde şi dacă ai mâncat ceva înainte. În principiu nu are ce să îţi facă de la o bere, dar depinde de la persoană la persoană

| misshu a răspuns:

Nu ai voie sa consumi alcool si sa te urci la volan. de ce sa risit? daca se intampla...doamne'fer' sa-ti sara in fata masinii un copil, un om? cu toate ca nu e vina ta, o sa-ti puna aparatul si o sa suflii. iti iese si la aparat de la o bere.

| adryano_7970 a răspuns:

Da iti ia prmisu pe 90 de zile si de la o bere iasa cam 0, 18 la etilotest asa ca nu bea inainte sa te urci la volan ca si eu am patit-o tk!

| Aℓida a răspuns:

Daca alegi cateva zeci de min dupa bere ai skapat

| hackey a răspuns:

Romania are 0 toleranta alcool la volan. Daca bei un paharel si indica 0. 1 esti bun de plata happy

| addicting a răspuns:

Pai ce sa zichee heedepinde de tine daca bei o bere si coduci normal ca iti da amenda, ca militia asta ne urmareste pretutindeni
eu zic ca atunci cand bei o bere si chiar mai multe daca esti la un party si vrei sa te distrezi.sa conduca altcineva
parerea mea.