| anonim_4396 a întrebat:

Daca imi comand niste pleoape pentru faruri de pe net mi le pot monta si singur sau trebuie sa merg la service ?

4 răspunsuri:
| push2gl a răspuns:

Iesi mult mai ieftin, iar daca nu se potrivesc sa le prinzi cu suruburile de prindere a faruui le poti atasa cu un silicun direct pe far, eu asa am facut, pleoapele mi le-a dat bonus la cele 4 paravanturi

Răspuns utilizator avertizat
| subfocus a răspuns:

Poti singur. e FOARTE simplu!

| IF88MDL a răspuns:

Daca pleoapele nu sunt originale mai bine nu ti le mai lua ca nici la service nu ti le poate pune ca sa cada la fix.