| Valentina_Juganaru_2001 a întrebat:

Dacă mi s-a spart parbrizul de la soare, trebuie sa declar la politie fisura?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Nu dar trebuie reparat daca se poate s-au schimbat inainte sa faci itp cel tarziu in caz ca nu ai bani sau nu vrei s-o faci mai devreme

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu

| sierra1 a răspuns:

"s-a spart parbrizul de la soare" - greu de crezut asta dar tot scoți banul fără să spui nimănui nimic!

| Panamax a răspuns:

Te duci la un centru de parbrize si in cateva ore ai parbriz nou.

| Andresso a răspuns:

Trebuie sa schimbi parbrizul. Cand ai timp du-te si schimba-l, dai bani, asta e, dar esti sigur ca dupa vei fi in siguranță.