| ȚaraGalilor a întrebat:

De ce in Cuba sunt foarte multe masini vechi?(Imi cer scuze daca am postat la categoria gresita)!

Răspuns Câştigător
| RobertMoon a răspuns:

Pentru ca nivelul de trai nu le permite oamenilor sa cumpere masini noi.

2 răspunsuri:
| Zuzu1991 a răspuns:

Curand nu or sa mai fie
printre ultimile tari comuiste cu economie comuista si care nu produce masini, asa ca sunt reparate alea existente

insa am auzit acum cateva saptamani ca pandemia a produs foamete si multpreaiubitul si multpreastimatul lor fosila sfanta de lider comuist Fidel Castron, asta, Castro, a murit deja, asa ca restul vor malai nu prinzipuri comuiste, deci economia lor v-a devenit capitalista

| Werrich a răspuns:

Probabil pentru ca este comunista?