| ianasdaniel a întrebat:

scuze daca am postat in categoria gresita. Sa presupunem ca as avea un card de cumparaturi BT star. Daca nu l-as folosi, ar fi vreo problema? :-) multumesc :-)

Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

Este un card de credit. Daca nu folosesti creditul acordat nu poate fi nicio problema ---ar fi absurd sa platesti ceva bancii! Problema(dobanda!) apare atunci cand nu rambursezi suma de bani imprumutata pana la o anumita data a lunii, adica suma pe care ai utilizat-o in luna respectiva la cumparaturi.

1 răspuns:
| dragosbogdan001 a răspuns:

Pai e posibil sa nu mai fie valabil daca il tii neutilizat 1 an sau cateva luni, insa nu sunt sigur si cel mai bine e sa intrebi acolo unde iti faci cardul.