| anonim_4396 a întrebat:

De ce va plac masinile? Automobile, desigur.

3 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

E ca si cum ai intreba de ce ne plac femeile. Ne e imprimat in codul genetic sa ne pasioneze ceva.

| RB26DETT a răspuns:

Ne plac masinile deoarece sunt niste creatii ale omului care au evoluat foarte mult, unii prefera luxul, offroadul[masinile de teren], masinile sport, altii doar niste masini mici si econimice, cei care isi permit, masini cu motoare mari si puternice, mie unul imi plac masinile deoarece sunt foarte interesante, imi place sa le conduc, sa le bijuteresc[ sa verific motorul sa vad daca ceva nu este in regula etc...] pe mine ma atrag foarte mult masinile de lux care sunt si puternicewinking

| ionut25032002 a răspuns:

Ne plac de oarece ele sunt sport, unii isi doresc sa conduca...