| AlexandruPorfir a întrebat:

De pe ce site pot instala mapa Europei sau a României ca să o pot pune pe un SD de 32 GB pentru a-mi instala harta pe tableta de la masina?

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Daca nu zici ce sistem de navigatie ai pe masina nu putem zice nimic util, ca diferalaughing Ce merge pe una nu merge pe altalaughing

| RoCkKiD a răspuns:

Ai o tableta pusa de tine in masina? sau masina are ea un sistem de navigatie?

| AlexandruPorfir explică:

Are ea sistem de navigare, și când deschid tableta apare sistemul de operare TomTom. Practic ar trebui da descarc harta de pe site ul lor?