| stiby a întrebat:

De unde pot achizitiona masini recuperate de banci prin leasing? site-uri online ma intereseaza! astept rasp, multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Auto.ro sau suna la banca la tiriac o sucursala mai mare si iti dau detalii fiindca le distribuie la diferite firme nu le gasesti nici o-data pe toate intr-un loc!

| wolfgan a răspuns:

Inra pe siteuri de masini gen www.bmw.ro si sus este un "buton" pe care scrie Automobile Rulate si ai acolo mai multe informatii dar pentru a achizitiona una trebuie sa iei legatura directa cu un dealer auto. Sa-l suni sau sa te duci la o reprezentanta si sa vorbesti cu cineva.