| ilie_9697 a întrebat:

De unde pot face rost de un atv second hand mai ieftin?

20 răspunsuri:
| andi a răspuns:

Sunt asa de ieftine, incat nu are rost sa iei unu la mana a doua, eu cu 19 mil lei am luat unul super bun, nou nout si l-am fugarit mai bine de un an de zile pe plaja si am schimbat intr-un an doar 2 rulmenti ...si asta din prostia mea, ca ma ridicam in 2 roti...deci daca vrei sa iei atv-uri noi si ieftine iti dau adresa magazinului si poti vb cu Ady si el aduce la comanda in toata tara, mie mi-a adus atv-ul in remorca cu masina lui si nu m-a costat nimic in plus. Bafta in alegerea unui atv puternic ...si ieftin, pa pa.

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gasesti pe site-uri...
Am gasit cu 500 de euro...nou...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu vreau pentru copil de 10 ani, mai ieftin si viteza mai mica, dar atv, nu scuter.

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe http://atvurisecondhand.blogspot.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde si ce atv vrei, eu am unul Skyo, racire pe aer, capacitate 233, 900 euro, negociabil. Fara acte.

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din china

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la SV pret 500 ron.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atv nou 194 euro
http://www.cataloggeneral.ro/......4-l43.html

| silvia_2359 a răspuns:

La mica publicitate? Sunt n ziare de profil.

| alemao a răspuns:

Ai gasit?

Alte răspunsuri