| tylerneil a întrebat:

De unde pot obține codul de deblocare a radioului pentru radioul meu?

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

De la Liviu si bombonica lui, dragnea, bomboana dumnealuilaughing

| Mtoni a răspuns:

Codul este de obicei scris în cartea tehnică a radioului tău.

| gabbarnett a răspuns:

Codurile radio pot fi acum ușor recuperate cu ajutorul decodoarelor radio online. Priviți ofertele de pe https://www.radiocodeking.co.uk/ și vedeți cât de ieftine sunt.

Am încercat să le folosesc luna trecută pentru radioul meu blocat. După ce le-am trimis serialul, îmi înmânează codul după 5 minute. Merită recomandate!