| RaZvYtHeMaFiA a întrebat:

Imi spuneti cum aflu codul de deblocare la un telefon Huawei G660? Ca nu mai stiu codul de deblocare?

9 răspunsuri:
| eandopuncttk a răspuns:

Ce sa deblochezi? in ce sens? te referi la decodare? sau deblocare tastatura, e.t.c gen?

| RaZvYtHeMaFiA explică (pentru eandopuncttk):

Cand vreau sa deschid telefonul imi zice Introduceti cod de deblocare a telefonului.Ce sa fac?

| eandopuncttk a răspuns (pentru RaZvYtHeMaFiA):

Vrea sa zica: ai o alta cartela in el decat cea in care e telefonul codat.

| RaZvYtHeMaFiA explică (pentru eandopuncttk):

Nu asta e de decodare creca e codul de siguranta.Nu il stiu cum il aflu?

| RaZvYtHeMaFiA explică (pentru eandopuncttk):

Cum il aflu?

| zdrangoi a răspuns:

De regula telefoanele Huawei au din fabricatie codul 1234.
daca nu i l-ai schimbat incearca.

| krysstal a răspuns:

Te duci cu el la decodat

| RaZvYtHeMaFiA explică (pentru krysstal):

Nu trebuie la decodat ca nu vreau sal decodez.Cand vreau sa il aprind telefonul imi zice Introduceti cod de blocare a telefonului.Ce sa fac ca am incercat o mie de coduri ce sa fac?

| krysstal a răspuns (pentru RaZvYtHeMaFiA):

Pai da ma, te duci cu el la un service unde se decodeaza telefoane, chiar daca nu-l decodezi ei iti vor scoate codul.Te costa intre 10 si 25 lei, in functie de ce tel ai... funda...