| Sandibel23 a întrebat:

Detin un Megane 3 1, 5 dCi si as vrea sa il modific punandu-i un accesoriu in genul acestuia https://www.google.ro/......ps?/search
Este vorba de "difuzorul" acela de sub numar.Stie cineva de unde se poate achizitiona asa ceva? Multumesc anticipat

1 răspuns:
| Serban_Lucian_2000 a răspuns:

1. Cauta la dezmembrări auto.
2. Du-te la un service, întreabă pe acolo dacă au așa ceva.
3. Caută pe site-uri.
4. Du-te la un magazin cu piese auto, poate se pot interesa cei de acolo și îți pot aduce.
Tatăl meu a avut probleme cu toba, s-a dus la un magazin cu piese auto și i-a dat comandă vânzătorul de la magazin, peste 3 zile a venit și s-a dus la service să o monteze.