| Gabriel992 a întrebat:

Detin un VW Passat model 2010, cum pot asculta muzica prin bluetooth?

1 răspuns:
| stronzzo a răspuns:

Deschide mobilul, intra la bluetooth si activeaza-l fi atent sa fie vizibil. Dupa activarea bluetooth-lui du-te la masina si activeaza bluetooth-ul ....cauta numele dispozitivului mobil (bluetooth)care il ai ex Samsung gt1900 asociazal, din mobil si iti va cere un cod care de obicei este 1234 sau 0000 asta daca nu a fost schimbat de fostul proprietar al masinei. Cand tel este asociat cu x poti sa asculti foarte simplu muzica accesand muzica de pe mobil ca si cum ai asculta la casti.