| DannyM3rz3 a întrebat:

Ce parere aveti despre vw passat variant model 2010 cu motor de 2.0cc si140CP

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Un motor bun, testat si rastestat de la vw. masina aproape noua, daca nu e alergata (peste 100. 000km) si nu a avut niciun accident totul e ok

| andreiboy11 a răspuns:

Motoarele 2.0diesel de pe Passat pica undeva pe la 150-200000km.Nu o duc prea mult!

| denismerty a răspuns:

Daca nu e accidentat sau avariat, e o alegere foarte buna!

| DannyM3rz3 explică:

Pai masina are 127.000 km si arata f bine

| DannyM3rz3 explică:

Da la Volkswagen au spui ca motorele peste 2008 sunt f bune

| tibio a răspuns:

Ai grija ce model de motor e pentru ca passatul are un motor prost care pica cum zicea cineva.e ceva legat de axa cu came daca imi aduc aminte bine