| anonim_4396 a întrebat:

Din 2011 cat v-a costa taxa de inmatriculare pentru un autoturism euro patru.

2 răspunsuri:
| nitro2010 a răspuns:

Nu sti sigur dar am auzit ca vei platii cat acum pentru euro 2 si eu vreau sa-mi iau masina euro patru si n-am cum sa merg cu ia in tara anul ista si anul viitor taxa va fi nu stiu cat cred ca ma duc in ungaria acolo am auzit ca e ieftin, dar totusi sa speram ca nu va fi asa rau

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fii mai specific, in functie de cilindree, daca e diesel cu filtru de particule sau daca se poate face depreciere in functie de anumiti factori