| anonim_4396 a întrebat:

Dupa cat timp pot da sala, dupa ce am picat traseul! Sunt din Galati!

3 răspunsuri:
| matrix100 a răspuns:

Pe vremea mea se dadea dupa o luna, acuma poate s-a mai schimbat ceva... nu 'tiu happy

| stareu a răspuns:

"Indiferent ca ai picat la sala sau la traseu, poti fi programat la o noua examinare in doua saptamani. Daca ai picat traseul va trebui sa faci un drum pana la directia de permise de care apartii dar dupa ce au trecut doua saptamani de cand ai picat examenul." Mai multe detalii pe :http://zummyschummy.wordpress.com/......l-din-nou/
Sper ca te-am ajutat!

| Mihaigame13 a răspuns:

Buna, dupa ce ai picat orasul poti da sala fin nou dupa 10 zile lucratoare, si cum sambata si duminica nu se lucreaza acolo. Peste 2 saptamani. Oricum. Succes!