| RaulB1997 a întrebat:

Dupa ce am fost declarat admis la la traseu,permisul imi va veni acasa prin posta? Trebuie sa merg undeva,sa mai semnez ceva, sau alte chestii de genul? Multumesc.

4 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

Nu trebuie să mergi nicăieri.Va veni prin poştă.

| teletinflorin a răspuns:

Permisul îl vei prelua de la poștă după ce te vor suna ei, sau îți vine direct acasă. Eu personal am fost sunat pentru a mă informa că am primit un plic pe care trebuie să merg să-l preiau.

| toni_5904 a răspuns:

Astepti acasa permisul. Intre timp, este foarte important sa nu conduci. Vei avea destul timp.

| Lunguionela33 a răspuns:

Nu mai trebuie sa mergi nincaieri.Ti-l va aduce postasul acasa.