| depression17 a întrebat:

E o rusine daca am luat permisul din a doua oara? Am picat proba practica prima data.

9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

L ai obținut, l ai obținut. Ce mai conteaza

| Frank51 a răspuns:

E rușine dacă asta îți place ție să crezi, totul este relativ.

| Lioana a răspuns:

Nu scrie de cate ori ai dat proba proba practica nici pe fruntea ta si nici pe permis. Si chiar daca o spui tu tuturor nu-i pasa nimanui. Asa ca bucura-te de el si grija mare in trafic!

| ReddY25 a răspuns:

Nu,e normal

Răspuns utilizator avertizat
| tonyc7 a răspuns:

Nu. Sunt oameni care pica si de zeci de ori pana il iau.

| RoxanaElena007 a răspuns:

Absolut deloc. Partea buna e faptul ca ai reusit sa il obtii, iar faptul ca prima data ai picat nu vad de ce ar fi o rusine, probabil te-a ajutat sa mai capeti experienta! happy

| MironMihaela a răspuns:

Felicitari! Majoritatea iau permisul dupa 2, 5 examene chiar.

| CosminA917 a răspuns:

Ai o problema, esti dependent de parerea celor din jurul tau.