| Jardelin a întrebat:

Este adevarat ca nu mai este obligatoriu sa coincida adresa din buletin cu cea de pe permisul auto?

Poate cineva sa-mi dea un link unde se poate vedea cum este reglementata aceasta problema?

3 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Bănuiesc că ai cetăţenie dublă sau derpt de rezidenţă! Aşa cu ai obţinut permisul?

| BassHunter13 a răspuns:

Taicamio chiar luni si-a schimbat permisu..Permisu ii pentru o adresa si buletinu pe alta.Cei de la politia nu i-a spus nimic referitor la asta!

| adydan a răspuns:

Eu am permis de conducere spaniol de 5 ani si nu am avut nici un fel de problema, adresa de pe permis nu coincide cu cea de pe buletin