| Tsukuyomi6 a întrebat:

Este rusine sa conduca un barbat porsche boxster sau audi tt? toti spun ca sunt masini de fete.

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cumpara ti tu un boxter, bucurate de el si lasa pe altii sa isi faca probleme daca e sau nu masina de fata

| SkyPilot a răspuns:

Aici unde locuiesc eu, aceste masini sunt considerate a fi de chinezi cu chistocul mic. Fetele conduc SUV-uri mici gen RAV4 iar cei care se dau macho conduc pickup trucks mai solide pe care le duc si le tavalesc prin noroi ca sa zica ca au fost off-road.

| FemeiaPisică a răspuns:

Nu, nu este ruşine. Singura maşină pe care am văzut-o şi mi s-a părut de fete era de culoare mov cu multe floricele şi fluturaşi pe ea.

| drogh a răspuns:

Logic că nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. Daca ne-am lua dupa parerea ''lumii'', n-am ajunge nicaieri.

| Myruna_Myru_Myruna_1995 a răspuns:

In niciun caz! Crede-ma ca mașinile nu au o anumita"valoare"(functie) create special pentru fete sau băieți!