| ailleen a întrebat:

Exista curse directe Bacau-Cluj Napoca?(microbuz, autocar) [doar pentru cei care pot da informatii precise]

Răspuns Câştigător
| DenissaDeea a răspuns:

Nu este cursa directa Bacau-Cluj-Napoca...Incearca si intreaba direct de la massaro sau suna la nr.acesta... 0234-513 666...sau poti suna la Autogara-Bacau la nr.0234-571 907.

2 răspunsuri:
| Sava_Andreutza_1995 a răspuns:

Buna seara.Eu sunt Andreea din Bacau. Am avion maine seara din Malaga si ajung in aeroportul Cluj la ora 1 noaptea. Ce cursa avem spre Bacau. Va rog sa-mi dati raspuns. Multumesc

| Ana_Ailincai_1991 a răspuns:

Nu este deoarece si eu m-am informat si nu am aflat nimic