| anonim_4396 a întrebat:

Exista vreo reprezentanta Toyota in Braila? Daca da, unde? Multumesc.

4 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Eu am vazut-o saptamana trecuta pe soseaua Dig Braila-Galati, langa reprezentanta Dacia.

| sorin a răspuns:

Pe dorobanti aproape de garii.winking. Iti zic ca si eu tot din braila sunt.

miruna-apostol
| miruna-apostol a răspuns:

Aici gaseti numerele de telefon si adresele tuturor reprezentantelor Toyota din Romania: http://www.toyota.ro/dealers/retea_parteneri.aspx

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Uite adresa exactă: showroom şi service - şoseaua de centură, nr.6; tel./fax: +0239.625.586, e-mail: sales@estimamotors.ro; after_sales@estimamotors.ro; web: www.toyotabraila.ro
Baftă.
Pa, pa.