| skate19 a întrebat:

Fetelor, ce va place mai mult...Mazda 6 din 2015 sau volkswagen passat cc din 2015?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca nu e BMW nu se uita nicio fata la tine

| Kreefy a răspuns:

Un Audi RS5 coupe sau un R8 coupe si ai toate fetele dupa tine big grin
BMW este frumos intr-adevar, dar parca prea multi au BMW de la un timp.

| Kreefy a răspuns:

Dar daca tot vrei un raspuns din cele mentionate de tine, merg mai mult pe VW Passat CC 2015

| CosminALX a răspuns:

Benveu ie puterea laughing
De ce ai intreba o fata daca ii place masina x sau masina y? Daca iti place tie nu conteaza parerea altcuiva. Cat dai pe passat cc mai bine iti iei ceva de la audi sau jaguar