| razvan999999 a întrebat:

Fiat panda 4x4 ce parere aveti? Ar putea urca un deal curatat nu noroaie etc? O parere de la voi va rog sau daca stiti ceva masini 4x4 pana in 2000 euro.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca are reviziile la zi va urca bine. Daca nu inseamna ca vechiul proprietar a fost un mizerabil nepasator de masina

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Daca este intr-adevar 4X4 atunci are diferential blocabil. Si nu stii cum sta la banii astia.

| xerxes1 a răspuns:

Pe zapada este mai buna decat multe 4x4 veritabile cu reductor si diferentiale blocabile.
https://www.youtube.com/watch?v=wNFMtRdw5n4