| ovyssx1 a întrebat:

Salut prieteni..in iarna o sa fac rost de vreo 2000 de euro..as vrea sa mi iau un Fiat Punto neinscris din 2000, 2001 cu AC.ce parere aveti de aceste masini..as vrea cu motor de 1.2 si in banii astia sa imi si inscriu masina..astept parerile voastre

3 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

In banii astia nu o si cumperi o si inscrii pentru ca nu iti ajung. Masina e destul de proasta dar ca alternativa ai Opel Corsa C care este pe la aceiasi bani si cu performante net superioare!

| IMC90 a răspuns:

Sunt de parere ca este o masina care are peste 10 ani, deci a intrat rugina in ea

| Gyorgyno a răspuns:

Are dreptate FurtunaDiesel, nu o sa iti ajunga banii sa o si inscrii insa ca model auto e de preferat Opel-ul, Ford Ca sau un VW Polo.