| alejinxique a întrebat:

Folositi oglinzi (retrovizoare) pentru punctul mort? Vi se par utile?

Răspuns Câştigător
| FurtunaDiesel a răspuns:

Nu folosesc decat in off road. Pe strada nu mi se par utile dar daca poti face rost de una ieftin este ok, daca trebuie sa o iei la preturile din magazin eu nu as da atatia bani, dar este alegerea ta!

4 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Nu folosesc, daca oglinzile sunt bine reglate nu vad unde ar fi punctul mort.

| IMC90 a răspuns:

Da happy E cea mai ok dintre toate (oglinzile laterale, mai ales cea dreapta le folosesc mai putin).

Oglinzile alea la care te referi se cheama laterale, oglinda retrovizoare este una singura (daca nu ma insel).

| VladimirPutin a răspuns:

Depinde

| eug3n92 a răspuns:

Eu nu am oglinzi pentru punctul mort, dar m-am gandit sa imi iau pentru ca sunt foarte bune. Nu stii niciodata cand prinzi acel unghi.