| emoboy a întrebat:

Ford focus 2 sau Opel astra H ambele cum motoare de 1, 6 si 101cp. Funda

6 răspunsuri:
| viotedy a răspuns:

De departe opel.neamtul e neamt.

| MytzaMytz a răspuns:

Ford Focus 2, imi place mai mult.

| Braunion a răspuns:

Ford focus 2

| anapricopi76 a răspuns:

Ford Focus 2 este o alegere excelenta.Imi place foarte mult.

| bobinyo a răspuns:

Ford focus mai frumoasa k design exterior dar mai costisitoare la piese, opel astra H confort sporit fata de multe(parerea mea) si piese mai ieftine.

| akelemi a răspuns:

Ford Focus clar! O masina pe care multi o subestimeaza, ar si un design mai frumos si materialele sunt de mai bun calitate!