| gtr2rr3 a întrebat:

Dintre Opel Astra H și Ford Focus 2 care au sisteme audio mai bune, mai puternice?

3 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Sistemul audio ti-l pui singur pe masina, cat de puternic vrea muschiu' tau. Poti sa-l pui si pe Smart, daca-l duce sasiul.

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Pe partea de electronica Fordul este net superior.

| AutoKarma a răspuns:

Sistemul audio este o parte a masinii care difera de la o masina la alta, depinde de proprietar. In cazul acesta, trebuie sa compari tipul de boxe, cati watts are fiecare sistem (cu cat mai multi cu atat mai tare). Sunt mai multe specificatii, dar watts indica ce cauti, adica puterea.