| syjey a întrebat:

Funda:Luni am luat orasul la scoala de soferi.In cat timp imi va veni permisul acasa?

Răspuns Câştigător
| ionutz03 a răspuns:

Daca esti din Bucuresti iti vine in cateva zile, daca nu, cu cat esti mai departe de Buc cu atat vine mai greu deoarece sunt trimise prin posta.
Dar daca esti nerabdator sa conduci te duci la politie unde ai depus dosarul si iti iei dovada inlocuitoare a permisului pana iti soseste acasa.

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Poate sa intarzie maxim o luna dar daca stai in capitala iti vine in cateva zile sau in 48h.

| euAdelina a răspuns:

Vine in maxim o saptamana...dar nu iti vine acasa ci trebuie sa il ridici tu cu buletinul de la politia rutiera.
Felicitari pentru carnet si sa nu ai parte de incidente!