| Adrian_8600 a întrebat:

Funda Salut TPU stie cineva ce motor pot pune pe dacia 1310? Gen golf 3, 4 ceva de genul.Care imi place cel mai mult si sa se portiveasca funda.

Răspuns Câştigător
| Poseidon a răspuns:

Da de vw pasat si golf 3 si golf 4 dar cu mici modificari toate deci, daca ai niste bani de investit puneti un motor de pasat 1.8 turbo si iti garantez ca faci treaba.

2 răspunsuri:
| Poseidon a răspuns:

Frtae nu t e lua dupa oameni baga bani in dacie ca e ceva special cine nu intelege treaba asta inseamna ca nu e pasionat auto

| CodRiNitu a răspuns:

La banii care bagi un dacie, mai bine iti iei alta masina sincerwinking! bft