| Robo97 a întrebat:

(Funda) Vreau un filtru sport pentru scuter bun cu sunet agresiv recomandati-mi unul si....am o intrebare :Filtru aer cu protectie apa e bun?

2 răspunsuri:
| 0rlando a răspuns:

Filtrul de aer cu protecție la apă e bun, că e ușor de curățat, dar nu te aștepta ca de la un simplu filtru să simți vreo creștere semnificativă în performanțe, sau să urle motorul de zici că e cine știe ce rachetă, pentru că zgomotul iese din tobă, nu din filtru.

Răspuns utilizator avertizat