| skirlex a întrebat:

Golf 4 1.8t sunt mai scumpe ca 1.9 TDI?

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Depinde cum pui problema.
Unul ingrijit cu suspensia sport, jante scumpe si bine ingrijit, poate depasi bine bugetul de 2500e, cat costa un 1.9 TDI acceptabil.
In schimb, unul 1.9 TDI cu 6 trepte, 131CP, full, cu putini km (unic proprietar, de ex), poate fi la fel de scump ca un GTI.

4 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Sunt mai ieftine, ca nah, sunt pe benzina consuma mult, si nu le prea vrea nimeni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

| Veninul a răspuns:

Depinde de cine il cumpara
daca compari gti cu tdi
pasionati de tuning/viteza nu vor da nici 500 eur pentru un tdi
inchimb vor da si 5000eur pe un gti racnet

| aly456 a răspuns:

Depinde!