| Aaanon a întrebat:

Grilele care se dau la sala la scoala de șoferi sunt toate din acea culegere cu teste? Nu exista si grile la prima vedere? Va multumesc!

3 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Ce culegere? pune mana si invata de pe scoalarutiera.ro si fa teste pe drpciv happy eu asa am picat sala cu 20 prima data laughing si a 2 oara am luat cu 24 big grin

| anamariarot a răspuns:

Întrebările de la sală sunt ușor diferite față de ce e prin cărțile alea. Fă teste pe drpciv și nu le învăța papagalicește... încearcă să le înțelegi, încearcă să te pui tu în situațiile prezentate acolo

| gheorghe699 a răspuns:

Numai din acea culegere, este obligatoriu ca testele sa fie de acolo, asa prevede legea.