| mery18 a întrebat:

Ma poate ajuta cineva cu teste admitere medicina biologie la prima vedere? Am lucrat cartile deja si vreau grile noi.

Răspuns Câştigător
| iusteo a răspuns:

Depinde la ce facultate vrei sa dai
daca vrei la Iasi - lucreaza culegerea de Iași 2017 si cele de București.
daca vrei la București- lucreaza cele București
iar daca vrei la Cluj- lucreaza cele de cluj 2015, 2016 si 2017 daca este. si cele de Bucuresti
daca mai ai nevoie, cauta pe net, pentru ca sunt site uri cu teste si grile la prima vedere de genul celor de Bucuresti si Iasi.
sper ca te am ajutat! happy

1 răspuns:
| AndreiWeisz a răspuns:

Cum a zis si mai jos, lucreaza variantele din anii trecuti. Daca vrei la Timisoara, lucreaza-le tot pe alea ca doar de acolo iti pica laughing