| FerrariBlack a întrebat:

Hei! Am un Audi A4 B8(2008, berlina, 1.8 benzina 160cp) Cand pornesc caldura(dublu climatronic) merge dezaburirea(fata si spate) si merge caldura doar pe laterale, pe mijloc nu simt sa bage nimic cald! Se poate rezolva usor din setari sau trebuie sa consul un mecanic?
Daca a-ti trecut prin asa ceva si stiti o rezolvare sau o posibila cauza de ce nu functioneaza, va rog sa ma ajutati cu o informatie!
Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| SoulReaver a răspuns:

Pai principalul e parbrizul si luneta, daca in rest cand nu merge dezaburirea nu da caldura pe mijloc atunci e ceva defect.