| Mihai00789 a întrebat:

De ce nu funcţionează căldura de la climatronic?, aerul condiţionat funcţionează, dar chiar dacă dai pe cald bagă tot rece, ce să fac (dau fundă) ps: am golf 5 trendline

Răspuns Câştigător
| Alynescu22 a răspuns:

Probabil s-a blocat termostatul de la apa adica eu problema asta am avut-o sau in cel mai rau caz s-a ars chiuloasa doar aste doua sunt motivele din cauza caruia nu baga caldura dar cel mai sigur este de la termostat

| Mihai00789 explică (pentru Alynescu22):

Mersi, dar apa nu e o problemă căe full, deci ori e de la termostat ori de la chiuloasă

1 răspuns: